Beküldte: wasd5Dátum: 2011.03.13 Idő: 19:59:28
Csatorna
A rendőr sétálás közben nem néz maga elé, hanem az eget kémleli, így egyszer csak beesik a csatornába. Elkezd kiabálni:
- Isteni szerencse, hogy nem volt rajta tető, mert akkor ki sem tudnék mászni!
- Isteni szerencse, hogy nem volt rajta tető, mert akkor ki sem tudnék mászni!
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek