Beküldte: viccesDátum: 2011.01.12 Idő: 17:32:51
Jól vagy rosszul van
A nővér rohan az osztályos orvoshoz:
- Doktor úr, a kettes beteg jobban van!
- Megszólalt?
- Igen.
- És mit mondott?
- Hogy rosszul van.
- Doktor úr, a kettes beteg jobban van!
- Megszólalt?
- Igen.
- És mit mondott?
- Hogy rosszul van.
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek