Beküldte: Bedics EdmondDátum: 2010.06.17 Idő: 13:05:59
Nyelvtan tanár és Moricka
A nyelvtan tanár kérdezi Mórickát:
- Milyen időben vannak ezek az igék: én fázom, te fázol, ő fázik.
Móricka felel:
- Hideg időben.
- Milyen időben vannak ezek az igék: én fázom, te fázol, ő fázik.
Móricka felel:
- Hideg időben.
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek