Beküldte: sikverDátum: 2008.07.30 Idő: 22:41:00
Szűzhártya
Két szűzhártya megy a sivatagban:
- Hová megyünk? - kérdi az egyik.
- Fogalmam sincs. Valahol majd csak kilyukadunk...
- Hová megyünk? - kérdi az egyik.
- Fogalmam sincs. Valahol majd csak kilyukadunk...
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek