Beküldte: SpyerfoxDátum: 2008.10.17 Idő: 18:26:05
Zseblámpa
- Drágám, ha már vásárolni mész, hozzál már egy zseblámpát is!
- Egy zseblámpát? Minek? Eligazodom én a zsebemben lámpa nélkül is!
- Egy zseblámpát? Minek? Eligazodom én a zsebemben lámpa nélkül is!
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek