Beküldte: SpyerfoxDátum: 2010.01.08 Idő: 20:21:50
Gyerekek, csendet!
Szép vasárnap délután a család együtt autózik, a gyerekek hátul nagyon hangoskodnak.
Az anyuka már nem bírja tovább és hátra szól az anyósülésről dühösen:
- Gyerekek az Isten szerelmére maradjatok már csendben! Nem látjátok, hogy apátok alszik?
Az anyuka már nem bírja tovább és hátra szól az anyósülésről dühösen:
- Gyerekek az Isten szerelmére maradjatok már csendben! Nem látjátok, hogy apátok alszik?
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek