Beküldte: dj polckiDátum: 2010.05.17 Idő: 20:18:18
Kamikaze
Egy Kamikaze pilóta bemegy a feletteséhez...
- Pilóta!
- Igen Uram!
- Ön most fölszáll és elrepül az USA-ba!
- Igen Uram!
- És neki repül az Empire-State Building-nek, föláldozva magát!
- Igen Uram!
- Van kérdése Katona!?
- Igen van Uram!
- Na mi az?
- Észnél vagy haver?
- Pilóta!
- Igen Uram!
- Ön most fölszáll és elrepül az USA-ba!
- Igen Uram!
- És neki repül az Empire-State Building-nek, föláldozva magát!
- Igen Uram!
- Van kérdése Katona!?
- Igen van Uram!
- Na mi az?
- Észnél vagy haver?
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek