Beküldte: DemorsiciaDátum: 2009.05.03 Idő: 17:29:04
Kannibálok
Két kannibál vacsorázik.
-Nagyon rágós ez a hús-mondja az egyik.
-Te csak ne szidd az anyámat!
-Nagyon rágós ez a hús-mondja az egyik.
-Te csak ne szidd az anyámat!
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek